eight

4.5K 145 0
                                    

Carla

Megérkezve a kecóhoz, mindenki holt fáradt volt, de persze főleg a fiúk akik végigvezették az utat

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Megérkezve a kecóhoz, mindenki holt fáradt volt, de persze főleg a fiúk akik végigvezették az utat. Így ők úgy ahogy voltak, ledőltek mindenhova.

- Elkéne menni vásárolni - vetette fel az ötletet Carmen, George barátnője.

- Elmegyek veled - biccentett Kelly. Dellával összenéztünk és elkezdtünk vigyorogni.

- Valami óhaj - sóhaj? - kérdezte nevetve Carmen, miközben megfogták a táskáikat. Kelly kivette a pénztárcáját és gyorsan átszámolta mennyi van nála.

- Hozzatok Lando-nak tejet. Meg pár piát - mondta Della vigyorogva amin összenevettünk, majd a lányok felkapták magukra újra a cipőiket.

Elkeztünk kipakolni, de ahogy befordultam a folyosóra és megszámoltam, összesen hat ajtó volt előttem. Benyitottam az összesbe, de mindegyik  egyágyas szoba volt. Ebből kettő fürdőszoba, így visszaspuriztam a barátnőmhöz.

- Velem mi lesz? - kérdeztem.

Carlos és Pierre a nappaliban fognak aludni, míg Max-ék egy szoba, Carmen-ék is, illetve Lando-ék. Charles van külön és én.

- Tessék? - kérdezett vissza Della, mint aki nem érti. - Kettő ágyas szobák vannak. Elfértek egy szobába, ugye?

- Hát nemtudom, én csak franciát láttam - vontam meg a vállam, és már indultunk fel, hogy megnézzük mi a helyzet.

Ahogy bepillantottunk az utolsó szobába is, láttuk ahogy Charles, apróra össze volt görnyedve és úgy szuszogott.

- Hozatok fel neked matracot - mondta a barátnőm mérgesen.

- Kösz, az jó lenne - bólintottam. - De a nappaliba már nem férek be - pislogtam, az ajtófélfának támaszkodva.

- Csoda, ha egyáltalán mind a tízen egy helyiségben tudunk lenni - forgatta meg a szemeit. - Nem értettem a fiúkat, hogy minek kell ennyire egymással bratyizni, sosem vannak ennyire együtt. Bocs, tudom, hogy nem kedveled Charles-t, de valószínűleg hozzá leszel elszállásolva.

- A szoba legtávolabbi csücskébe kérem a matracom - ironizáltam.

- A szoba legtávolabbi csücskébe kérem a matracom - ironizáltam

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

You'll also like

          

- Elkészülnél még ma?! - ripakodott rá Della Landora, amiért a fiú nem tudta melyik papucsát húzza fel. Végül a kéket vette fel, ezért végre elindulhattunk.

Bepattantam már rutinosan Leclerc piros Ferrariába, amit ő csak egy apró mosollyal díjazott. Leengedtük az ablakokat, én pedig beszívtam magamba a sós levegő illatát. 

- Nem hittem volna sosem, hogy majdnem 1300 kilóméter után, még aznap lesz kedvem kocsiba ülni - mondtam.

- Na ugye, full jó útitárs vagyok, Carly. Remélem nem lesz hideg a víz - töprengett az ablakon kifelé bámulva.

Lassan megérkeztünk egy szabad strandra, ahonnan már kezdtek szedelőzködni a helyiek. A nap már készült lemenni, így úgy ahogy voltunk, csak kijöttünk.

Carmen állítása szerint, nagyon sokszor nyaraltak itt a szüleivel, így bátran ment előre, George kezét fogva. 

Én Charles oldalán lépkedtem, és megpillantva a tengert láttam, hogy itt köves a part, illetve baromira tiszta a víz.

Felhajtottam a pólómat, majd levéve magamról, rádobtam a többiek cuccára.

A fiúk természetesen már derékig álltak a vízben, míg a lányok térdig. Ott beszélgettek, hogy mennyire hideg a víz és, hogy holnapra tuti felfáznak. Beleléptem én is a vízbe és próbáltam nem elesni, bár a lábam alatt a kavicsok, igencsak vágták a lábam.

Megálltam Kelly mellett aki egy fagyos mosollyal nézett rám. Szája megremegett, kicsit összébb húzta magát. Elnevettem magam az ábrázatától, de amint kezdtem volna csillapodni, lábam kiemelkedett a vízből és a következő pillanatban, már a levegőben repültem.

Próbáltam összeszedni közben magam, így befogtam hirtelen az orromat és egy seggest nyomva lemerültem a vízben. A hirtelen ért hidegtől, egyből fellöktem magam a már homokos talajon és prüszkölve próbáltam a szememből kicsalni, azt a kevéske sót, ami belement.

A lányoktól előrébb egy kicsivel, Pierre állt, így kiúsztam először, majd ahogy lábam a talajt érte elindultam felé.

Persze Gasly már egyből kiszúrta, hogy mit szeretnék, ezért nevetve hátrált.

- Addig ütlek, ameddig kapsz levegőt! - fenyegettem, persze mosolyogva.

- Dehát Carla... Esküszöm, hogy véletlenül volt! - mondta feltartott kezekkel, mire nemes egyszerűen bemutattam neki.

Itt mindenkiből kiszakadt a nevetés, majd a lányok elkezdtek mélyebbre bejönni, felém.

Elkezdtünk "lebegni" a vízen, amiből csak persze annyi sikerült, hogy Della lassan elmerült a sós víz ellenére, Carmenre rá akart ülni George, Kelly pedig mindig benyelt egy adagot. Én pedig, csak egyszerűen béna voltam hozzá és nem tudtam.

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Vállald be |charles leclerc|Where stories live. Discover now